Sohbet Nedir

Sohbet nedir sizce arkadaşlar sohbet denilince aklınıza ne geliyor veya neler geliyor hangi duygular hangi insanlar. Her zaman sohbet etmekten keyif aldığımız insanlar vardır onlar ayrı yerdedir bizim için bence sohbet kelimesini layıkı ile kullanmak gerekir her zaman sohbet ederken bizim için en önemli olan şey saygıdır.

Saygı olduğu zaman sohbetin keyfini tadabiliriz keyifle huzurla sohbetler en güzel olanıdır. Sohbeti faydalı bir hale getirmekte bizim elimizde bilmediğimiz duymadığımız şeyleri tanımadığımız kişilerden de öğrenebiliyor ve bu bilgilerden faydalanabiliyoruz.

Birbirimize faydalı bir sohbet aktarmış oluyoruz ve bu bizler için önemlidir. Yazımın başında sizlere sormuştum sohbet denilince aklınıza hangi duygular geliyor diye ona da değinmek istiyorum. Mesela konuşma tarzı düşünceleri size güven veren biriyle konuşmak buna güvenilir sohbet diyebiliriz güven duygusu sohbet kadar önemlidir sohbet ettiğin kişiye güvenmek istersin çünkü.

Güvendiğin zaman yaptığınız sohbet hiç bitmez her gün daha farklı daha güzel ve daha anlamlı şeyler katar karşılıklı birbirinize ve bu sohbetin devamlı olmasını sizinle kalmasını istersiniz.

Peki ya duyguyla sohbet etmek sohbet ettiğin kişiyi hissetmek sohbeti onunla yaşamak bence bu da önemlidir önemli olmasa aylarca ve hatta yıllarca yapılan sohbetten aşk doğar mıydı sizce bu ise güven veren sohbetten ve sohbetin tadını çıkardığınız dan gelen bir duygu kavramıdır. Gerçekleri üzerinde sohbet ettiğiniz zaman her şey normal ilerliyor ya yalanlar üzerine yapılan sohbette neler olabiliyor fikri olan vardır illaki bende kendi fikrimi söyleyeyim sizlere.

Yalan üzerine karşılıklı kurulan sohbette insanlar maalesef kendilerini olduğu gibi değil de karşı tarafın düşüncelerine ve isteklerine göre tanıtıyor kendisini ve bu şekilde başlayan bir sohbet sonrasında yerini hayal kırıklığına bırakıyor ne diyebilirsin ne yapabilirsin. Birde bir taraf gerçekliğiyle sohbet ederken bir diğer taraf yalanlarıyla sohbet ediyor gerçek olan sohbet bir zaman sonra yalan olan sohbet,i öğreniyor ve yıkılıyor evet yıkılıyor çünkü değer veriyorsun kendini doğruluğunla o sohbete teslim ediyorsun ve öğrenince de yıkılıyorsun iste bu en kötüsüdür.

Herkesin sohbet etmesi seviyeli ve kaliteli bir sunucuda başlar ve sizlerde bizimle sunucumuz da sohbete başlaya bilirsiniz.

Sohbet Nedir


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sohbet Sohbet KışBahçesi CamBalkon OtomatikPanjur Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet bigbagcuval sentetikcuval cuvalfabrikasi istanbulcuval cuval Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet